Najlepsze okna dachowe w Polsce GARDENA GREEN

Informacje

Dodany: 2020-07-15
Kategoria: Okna dachowe

Tagi dla artykułu

okna dachowe velux

Najlepsze okna dachowe w Polsce GARDENA GREEN ROOF SYSTEM jako zielony dach w połączeniu z oknami do dachów płaskich FAKRO to ekologiczne i funkcjonalne rozwiązanie, które dzięki współpracy wiodących polskich producentów odznacza się najwyższą jakością i trwałością. Jednym z rozwiązań jest zagospodarowanie płaskich dachów z wykorzystaniem specjalnego systemu GARDENA GREEN ROOF SYSTEM i dedykowanych okien do dachów płaskich FAKRO. Nowatorskie okna do dachów płaskich FAKRO łączą w sobie wysoką funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo i doskonałe parametry termoizolacyjne. Co często łączy PRL-owski dom typu „kostka” i nowoczesne budownictwo mieszkaniowe? Nowoczesne wzornictwo sprawia, że nie rożnią się one od typowych okien do dachów płaskich i można w nich stosować akcesoria wewnętrzne i zewnętrzne, analogicznie jak do okien do dachów płaskich. Sprawdzona konstrukcja okien wyłazowych do dachów płaskich gwarantuje zachowanie wysokich parametrów mechanicznych. Taki mariaż gwarantuje kompleksowe rozwiązanie, które można zastosować w prywatnych domach, budynkach wielorodzinnych i komercyjnych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Gwarantuje to zmniejszenie strat ciepła w trakcie zimy i mniejsze przegrzewanie latem, przy równoczesnej podwyższonej energooszczędności. Polecamy ten produkt jako znakomite rozwiązanie w przypadku oczekiwanych wyższych oszczędności energetycznych, przy równoczesnej wysokiej jakości i rozsądnej cenie. Okna dachowe Roto stanowią świetne rozwiązanie zarówno w budynkach remontowanych i modernizowanych, jak i w nowym budownictwie.

PK04, 94 cm x 98 cm, Są niezawodne, Wrocław - Ślężna Łatwa instalacja 1 767,00 zł Nowa, mocniejsza stalowa rolka przykręcana na dodatkowym wzmocnieniu,Okno dachowe ImFenster AAY 1500 jest chętnie wybieranym oknem na rynku z uwagi na optymalną relację kosztu i wysokiej energooszczędności. EK-BUD Lider na rynku pokryć dachowych, poleca: OKNO DACHOWE VELUX GZL w rozmiarze 78x140 drewniane, otwierane obrotowo SPECYFIKACJA: • Odporność na każdą pogodę • Wentylacja nawet przy zamkniętym oknie • Blokada okna zapewniające łatwe mycie szyb • Łatwy montaż szerokiej gamy akcesoriów • Szyba energooszczędna okna dachowe velux o współczynniku UW1.3 W/m2K • Wygodny górny system otwierania zapewniający komfort użytkowania • Wąskie profile okienne zapewniające więcej światła • Nawet 20letnia gwarancja VELUX TRANSPORT NA TERENIE CAŁEJ POLSKI 99zł! Zastosowane w wyłazie specjalne zawiasy oraz funkcjonalny system otwierania pozwalają na łatwe otwarcie skrzydła do 80° w oknach w rozmiarach 90x90 i 100x100, natomiast w rozmiarach 90x120 i 120x120 otwiera się do kąta 60°. Sprężyny gazowe ułatwiają obsługę skrzydła oraz stabilnie utrzymują go w pozycji otwartej chroniąc przed przypadkowym zamknięciem. Okna strychowe z oznaczeniami U4 i U6 wypełnione są gazem szlachetnym argonem, natomiast okna oznaczone symbolem U5 wypełnione są kryptonem.

Warto zaznaczyć, że Fakro to nie tylko okna połaciowe, ale również akcesoria do ich montażu i obsługi oraz wiele artykułów, które są w szerokim rozumieniu związane ze stolarką okienną i drzwiową, jak na przykład schody strychowe. Znajdują się tu również plisy do okien dachowych. Profile zewnętrzne wykonane są z blachy aluminiowej, trwale pokrytej lakierem poliestrowym (szary na zewnątrz, biały wewnątrz), dzięki czemu okno doskonale komponuje się z typowymi kolorami pokryć dachowych. Kołnierz do pokryć profilowanych jest odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV. Wraz z oknem, w zestawie znajduje się kołnierz EZV-P, który umożliwia szczelne połączenie okna z pokryciami dachowymi. Okno dachowe OptiLight B o wymiarach 78 x 140 cm to połączenie wysokiej jakości wykonania i przystępnej ceny. Dzięki odpowiedniej konstrukcji okien oraz kołnierzy uszczelniających, okna dachowe OptiLight mogą być montowane w dachach, których kąt nachylenia wynosi od 15° do 90°. Pozwala to na szeroki zakres zastosowania okien. Trzeba sprawdzić do jakiego nachylenia jest stosowane okno.